درباره ما


تاریخچه


مدیران


دفاتر


بیانیه تاسیس


A+Solutions S.R.O ثبت شده در اروپا، با نام تجاری Invespot و با وب سایت Invespot.net یک کمپانی مدیریت سرمایه گذاری و کسب و کار است که به پشتوانه دفاتر متعدد اروپایی و آسیایی اش از سال ۲۰۱۷ مشغول به ارائه سرویس بوده است. A+Solutions S.R.O از طریق ارائه نمایندگی های مستقیم به شرکت های تابعه در کشورهای هدف، امکان حضور در بازارهای روسیه، ایران، عراق و ترکیه را یافته است. در بخش ارتباط با ما می توانید با دفاتر منطقه ای ما در ارتباط باشید.

اینوسپات همچنین برای دسترسی سریع و دقیق به بازارهای سرمایه گذاری با برخی از بزرگترین و بهترین موسسات حقوقی، آژانس های املاک و مستغلات، صندوق های تامین سرمایه و شرکت های خدمات کسب و کار قرارداد مستقیم دارد. برخی از آنها را مشاهده می‌فرمائید.

Our Blog
Our Services
Contact Us
Follow Us on:

Facebook-f


Twitter


Google-plus-g


Youtube


Linkedin-in


Instagram

بخشی از بیانیه تاسیس

سرمایه و کسب و کار به مثابه شریان حیاتی رشد و نمو جوامع بشری، در دنیای معاصر ما بیش از پیش نیاز به حرکت و جابه‌جایی یافته است. بازارهای مالی و کاری که تا صد سال پیش معمولا محلی و یا نهایتا منطقه ای بودند، حالا و در عصر رمز ارزها و اینترنت نسل پنجم، ماهیتی جهانی یافته اند.

A+Solutions S.R.O به عنوان یک سازمان پیشرو و فرهنگ ساز خود را موظف می‌داند به عنوان یک مجموعه عمل گرا و همزمان مسئولیت پذیر، حضوری موثر در بازارهای خاورمیانه برای تسهیل روند سرمایه گذاری جهانی داشته باشد. مشارکت در این گرایشِ ناگزیر نه برای لطمه زدن به منافع ملی کشورهای هدفگذاری شده از طریق تسهیل جریان خروج سرمایه، که از سر دلسوزی برای جلوگیری از بی ارزش ساختن سرمایه های شخصی است که بدون مشاوره و نظارت علمی در حال سرمایه گذاری های مضر هستند. در نبود ساختارهای قانونمند در کشورهای هدفگذاری شده، دلالان و مشاوران نا آگاه با هدف کسب سودهای کوتاه مدت در حال نابود کردن سرمایه های خرد و کلان هستند. سرمایه هایی که اگر در مسیر مناسب به کار گرفته می‌شدند، در میان مدت حتی به ارزآوری و رشد اقتصادی کشورهای مبداء نیز منجر خواهند شد. A+Solutions S.R.O همچنین آمادگی کامل دارد تا با معکوس ساختن روند سرمایه گذاری در صورت زمینه سازی دولت های منطقه ای، بالاخص با واردات تکنولوژی، و همچنین با تسهیل صادرات از طریق امکانات بانکی، دِین خود را به بازارهای هدفگذاری شده پرداخت نماید.

Untitled1